blog   e-banki   forum   hosting  czas   biznes oferty   inwestowanie   webdesign   kreatywno   e-marketing   pp   pik   za darmo   ksigarnia
 

wyróżnione książki:
- marketing internetowy w praktyce
- potęga jednego e-maila
- tworzenie blogów
 
marketing internetowy:
- forum reklama
- e-marketing dla e-klienta
- strategia internetowa
- błędy w marketingu
 
narzędzia marketingowe:
- FUMP
- programy do mailingu
 
badania marketingowe:
- forum badania marketingowe
- ctr banerów
- skuteczność ppc
- kampania adwords
- analiza statystyk
 
copywriting:
- tekst reklamy
- skuteczna oferta
- redagowanie oferty
- krok po kroku
- pisanie emaili
- hasło reklamowe
- FAQway
- 20 zasad pisania
- pisanie nagłówków
- pułapka kreatywności
 
CRM, kontakt z klientem, email marketing:
- odsyłanie klienta
- zdobywanie zaufania
- dialog emailowy
- autoresponder
- kupowanie mailingu
- one-to-one
- promocja newlsetterów
 
pozycjonowanie, wyszukiwarki:
- kurs pozycjonowania
- zdobywanie linków
- ranking stron
- mapa strony
- wyszukiwarki
- słowa kluczowe
- dobór katalogów
- analiza PR
- linkbaiting
- spis katalogów
 
reklama partyzancka:
- artykuły do przedruku
- 12 sposobów na reklamę
- rozdawanie ebooków
- marketing ebooków
- pisz, pisz, pisz
 
techniki reklamowe:
- reklama kontekstowa
- 30 rodzajów e-reklamy
- programy partnerskie
- hipnotyczny marketing
- ministrona
- nisza w internecie
 
branding:
- marketing wirusowy
- web 2.0
- blogowanie
- sponsoring
- projektowanie logo
- ebook: budowanie społeczności
- forum branding
 
ciekawe przykłady:
- 2 urodziny ZM
- śmieciareczka
- turniej wiedzy komercyjnej
- strona miliona
- cyfrowe czytanie

Szokujący pomysł marketingowy Wydawnictwa Złote Myśli

Wydawnictwo Złote Myśli obchodzi drugie urodziny i organizuje akcję promocyjną, wzorowaną na podpatrzonych na zachodzie rozwiązaniach. Czy sprawdzą się one w Polsce?

Wydawnictwo Internetowe Złote Myśli, które zajmuje się wydawaniem i sprzedażą publikacji elektronicznych (tzw. ebooków), ma w swojej ofercie już ponad 60 publikacji i na koncie sprzedaż ponad 10.000 sztuk swoich poradników.

marketing interetowy - reklama internetowa Marketing internetowy w praktyce
autor: Angus Mcleod
stron: 250
wejd: www


 

- W trakcie naszej działalności niejednokrotnie wykorzystywaliśmy niekonwencjonalne metody marketingowe, aby przekonać czytelników do publikacji elektronicznych – mówi Mateusz Chłodnicki, współwłaściciel Wydawnictwa – Sam pomysł na wydawnictwo elektroniczne był 2 lata temu niezwykle egzotyczny, jednak pomimo wielu sceptycznych opinii, ebooki nieustannie zdobywają coraz większą popularność.

Wydawnictwo Złote Myśli przez 2 lata działalności wielokrotnie wykorzystywało do promocji swoich publikacji techniki podpatrzone z zachodu, gdzie handel internetowy ma znacznie głębsze korzenie niż w Polsce.

- Polskie firmy boją się zbyt radykalnych pomysłów, nawet, jeśli zostały one już sprawdzone w praktyce na zachodzie – uważa Chłodnicki.

Złote Myśli oferują swoim czytelnikom wieczną gwarancję, która w przypadku niezadowolenia z zakupionej publikacji gwarantuje zwrot 100% poniesionych przez Klienta kosztów. - Gdy wprowadzaliśmy taką gwarancję, wiele osób twierdziło, że to za duże ryzyko, że ludzie będą tego nadużywać – wspomina Chłodnicki – my byliśmy jednak pewni jakości naszych publikacji i rozwiązanie sprawdziło się, a odsetek zwracających nasze ebooki nie przekracza 1%.

Po dwóch latach działalności, Złote Myśli uruchomiły specjalną urodzinową promocję, wykorzystującą rozwiązanie idące jeszcze dalej i praktycznie niespotykane do tej pory na polskim rynku. Klient otrzymuje gwarancję, że jeśli nie będzie zadowolony z zakupionej publikacji, Wydawnictwo zwróci mu koszt zakupu, oraz dodatkowo w ramach rekompensaty zapłaci drugie tyle.

– Takie rozwiązanie eliminuje w 100% ryzyko niezadowolenia z zakupu. Nawet, jeśli publikacja nie spełni oczekiwań Klienta, to otrzyma on z powrotem 2-krotność zapłaconej sumy. Tak czy inaczej – na pewno będzie zadowolony. W przypadku, gdy produkt jest wirtualny (publikacja elektroniczna), takie gwarancje są potrzebne, aby przekonać do siebie sceptyków – uzasadnia wprowadzenie tego rozwiązania Chłodnicki.

Złote Myśli rozważają wprowadzenie w tym roku jeszcze radykalniejszego rozwiązania polegającego na tym, że klient będzie płacił za zakupioną publikację elektroniczną dopiero po tym, jak ściągnie ją na swój komputer, przeczyta i uzna, że jest warta swojej ceny. Czy takie podejście zrewolucjonizuje rynek ebooków w Polsce?

Wydawnictwo Złote Myśli
Serwis internetowy: Złote Myśli
Promocja „zero ryzyka”
  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek treści bez zezwolenia zabronione.
Zezwalamy na kopiowanie wybranych artykułów zobacz szczegóły: Artykuły do kopiowania za darmo - warunki
 
Inne moje strony: Psychologia społeczna - kilka słów na temat manipulacji. * Abalm siła spokoju - zapraszam do zapisu. * Metody nauki języka angielskiego, czyli Angielski w przystępny sposób. *